O MNĚ

IMAG2146

O MNĚ:

Jmenuji se Alena Beránková, k masážím jsem se dostala už od malička. Můj otec, který také masíruje, mě inspiroval a já vždycky chtěla dělat něco pro lidi, pomáhat od bolestí, fyzických i psychickým a díky masážím se mi to daří.A snažím se pomáhat už 14  let. Tehdy, tj. v roce 2001 jsem si udělala rekvalifikační kurz pro sportovní a relaxační masáže a tak mě to chytlo, že se stále zdokonaluji a navštěvuji zajímavé kurzy a semináře, které se masážím zabývají.

JAK SI VYBRAT DOBRÉHO MASÉRA

Masér by měl být vždy milý, čistý a upravený, stejně tak salon, kde se masíruje. Zákazník by se měl cítit dobře a uvolněně, jedině tak si užije masáž a odpočine si. Masér by měl vždy brát ohled na klienta a plnit jeho požadavky. Masér by měl umět poradit a doporučit tip masáže.

JAK TO FUNGUJE U MĚ

Přivítám klienta u dveří a pozvu ho dál. Novým klientům ukážu, kde a co si odložit a uložím ho na čisté lůžko ( v chladných měsících vyhřívané ). Než začnu masírovat, zjistím zdravotní stav klienta, jeho problémy a bolesti. V krátkosti zjistím, co ode mně očekává a popřípadě doporučím, jaká masáž by byla vhodná. Klienta přikryji a začínám masírovat. Vždy se snažím, aby masáž byla příjemná, ale i účinná. Nejsem šolíchací masérka, spíš víc přitlačím, proto vždy zjistím, jakou intenzitu můžu na klienta vynaložit. Po masáži nabídnu pití a upozorním na stavy po masáži, které můžou nastat. Také doporučím, jak často chodit na masáže. Pak se přátelsky rozloučíme.