Masáží k vnitřní pohodě

Když se řekne slovo masáž, tak si téměř každý člověk vzpomene na příjemné dotyky, které uvolňují nejen tělo, ale i mysl. Kde si však takovou masáž dopřát? Důležité je svěřit se vždy do rukou odborníkovi, protože nekvalitní a hlavně neodborná masáž může působit i zhoršení zdravotních problémů.

Pokud si chcete dopřát masáže, Plzeň je ideální místo, protože zde nabízí masáže Alena Beránková, která se masírování věnuje již od roku 2011, pravidelně navštěvuje různé kurzy a semináře, což zaručuje kvalitu těchto masáží.

A co je vlastně masáž? Je to soustava dotyků, které mají za úkol dráždit periferní nervy, cévy a svaly. Výsledkem já zlepšení funkce, snížení únavy, či dokonce léčení. Masáží je nespočet typů, každý preferuje něco jiného, ale hlavně každá masáž přináší jiné pozitiva.

U žen je velmi oblíbená anticelulitidová masáž, která ženám pomáhá zbavit se nepěkné pomerančové kůže. Masáž funguje na principu podpory oběhu krve a lymfy a pomáhá rozrušovat tukové buňky hlavně na problémových partiích těla.

Méně známá je například i detoxikační medová masáž. Tato masáž využívá pozitivní účinky medu, který je zdravý nejen na vnitřní, ale i venkovní použití. Masáž se používá na boj proti stresu a různým chorobám. Pomáhá nejen zrelaxovat, ale skutečně pomáhá v léčení mnoha nemocí.

Dobře určitě padne i taková reflexní masáž chodidel. Tato masáž využívá poznatky starověké čínské medicíny jako je například akupunktura. Nepoužívají se však jehly, ale pouze doteky prsty, takže jde o příjemnou a neinvazivní masáž. Masáž podporuje tok životní energie a pomáhá zlepšovat činnost vnitřních orgánů.

Masáž padne vhod kdykoliv, tak neváhejte a vyzkoušejte nějakou masáž už nyní. Určitě budete spokojeni, odpočatí a dokonale zrelaxovaní.

4.2/5 - (4 votes)